Pogrom na inaugurację. Cosmos - Skołoszów 7-1

W dużym upale i przy niskiej frekwencji na trybunach, Cosmos Nowotaniec zainaugurował kolejny sezon w IV lidze. Ci którzy zjawili się mimo wszystko na stadionie, obejrzeli dobry mecz i przede wszystkim nasze wysokie zwycięstwo nad LKS Szkołoszów, bo aż 7-1. Bramki dla naszej drużyny strzelili: Piotr Laskowski(x2), Ireneusz Zarzyka, Vasyl Hirka, Paweł Majka, Andrij Małyk oraz Mateusz Rutyna. Dla gości z karnego trafił Kamil Buczkowski. Skołoszów od 66. minuty grał w osłabieniu za faul na naszym zawodniku w swoim polu karnym. Jedenastki po tej sytuacji nie wykorzystał Ireneusz Zarzyka.

Cosmos Nowotaniec - LKS Skołoszów 7-1(3-0)

14' [1-0] Piotr Laskowski
20' [2-0] Ireneusz Zarzyka
31' [3-0] Vasyl Hirka
46' [3-1] Kamil Buczkowski (karny)
56' [4-1] Piotr Laskowski
69' [5-1] Paweł Majka
83' [6-1] Andrij Małyk
85' [7-1] Mateusz Rutyna

Cosmos: Krawczyk - Majka(72' Osiniak), Sobota, Saliuk, Wójcik, Kuzicki(85' Chrząszcz), Rutyna, Laskowski(80' K.Śliwiak), Hirka(74' Kozioł), Pluskwik, Zarzyka(67' Małyk)

LKS Skołoszów: D. Buczkowski - Kolanek, Franków, Tokarz, Olech, K. Buczkowski (75. Przytuła), Sudoł (46. Bruk), Gorczyca (60. Lisańczuk), Gołębiowski (70. Mazurkiewicz) - Tyrawski, Pilawa (80. Pacuła)

Sędziował: Konrad Szmela (Rzeszów).

Żółte kartki: Saliuk, Pluskwik

Czerwona kartka: Franków (66 - faul w polu karnym).

Widzów: 150.