Pierwszy komplet punktów. Cosmos - Motor 2-1

Dwa karne, dziewięć żółtych kartek, trzy bramki i walka do końca. To nie był łatwy mecz ale Cosmos wyszedł z tej batalii zwycięsko - Motor Lublin pokonany!

Mecz ułożył się dla nas idealnie bo już w 5. minucie po dośrodkowaniu Marka Maślejaka, bramkę głową zdobył Ireneusz Zarzyka. Z kolei w 19. minucie w polu karnym rywala padł Patryk Wójcik i sędzia wskazał na wapno. Do piłki podszedł Ireneusz Zarzyka i pewnie pokonał bramkarza gości. Niestety podobna sytuacja zaszła też w doliczonym czasie pierwszej połowy, jednak tym razem Patryk Wójcik wystąpił w roli faulującego. Karnego na bramkę kontaktową zamienił Artur Gieraga, mimo że Mateusz Krawczyk zdołał wyczuć jego intencję.

Druga połowa obfitowała w boiskową walkę ale też akcje obu drużyn, wszystkie jednak nieskuteczne. Tę część spotkania przypłaciliśmy pięcioma żółtymi kartkami, jednak udało się dowieźć zwycięstwo 2-1 do końca i tylko to się liczy. Trzy punkty zostają w Nowotańcu!