Szymon Gołda przestał być trenerem Cosmosu Nowotaniec!

Po czterech sezonach Szymon Gołda, ze względu na obowiązki zawodowe, przestał być trenerem Cosmosu Nowotaniec. Swoją przygodę z naszym klubem rozpoczął w sezonie 2010/11 kiedy to graliśmy w okręgówce. Schedę trenera objął po Januszu Sieradzkim. W tym samym sezonie pod jego wodzą wywalczyliśmy awans do IV ligi w której gramy po dziś dzień. Postać trenera wywarła duży wpływ na drużynę. Styl gry wpojony zawodnikom stał się naszą cechą rozpoznawczą. Na boisku grał na pozycji środkowego pomocnika, gdzie dzięki swojemu doświadczeniu wielokrotnie uspokajał grę. Zarząd, zawodnicy i kibice dziękują trenerowi za pracę na rzecz drużyny, której zwieńczeniem były osiągnięcia poprzedniego sezonu - 3. miejsce w lidze i zdobyty okręgowy Puchar Polski. Życzymy dalszych sukcesów sportowych!