Mistrzostwo przypieczętowane zwycięstwem. Sokół - Cosmos 2-4

Po wygraniu ligi piłkarzom Cosmosu Nowotaniec nie pozostało nic innego jak przypieczętować sukces zwycięstwem w ostatniej kolejce i tak też zrobili. Pierwsi na na prowadzenie wyszli jednak piłkarze Sokoła Sokolniki. Bramkę na 1-0 zdobył Marcin Szeser i była to jedyna bramka w pierwszej połowie. Druga połowa należała już do nas, dwa trafienia Piotra Laskowskiego wyprowadziły nas na prowadzenie. Wtedy ponownie przypomniał o sobie Marcin Szeser który zdobył wyrównującą bramkę. Cosmos szybko jednak wyprowadził dwa decydujące ciosy - Rafał Nikody strzelił dwa gole. Więcej bramek kibice w Sokolnikach już nie zobaczyli i trzy punkty pojechały do Nowotańca, tym samym zwiększając nasz dorobek do 71 oczek.

Szczegóły meczu

Koniec sezonu to czas odpoczynku dla piłkarzy i czas wzmożonej pracy dla zarządów klubów. Miejmy nadzieję że po przerwie letniej zobaczymy naszych piłkarzy w III lidze. W każdym bądź razie, już zapisali się w historii klubu i za to jeszcze raz: