Wysokie zwycięstwo. Cosmos - Crasnovia 4-0

Cosmos Nowotaniec po raz drugi w tym sezonie sięgnął po trzy punkty. Po serii trzech remisów, na własnym stadionie pokonaliśmy Crasnovię Krasne 4-0. Na prowadzenie wyszliśmy już w 19. minucie. Jakub Zima płaskim strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza gości i tym samym zdobył pierwszą bramkę w IV lidze. W 36. minucie nasi zawodnicy ładnie rozegrali piłkę z rzutu wolnego. Piotr Laskowski podał do środka i Ireneuszowi Zarzyce nie pozostało nic innego jak trafić do niemal pustej bramki. W doliczonym czasie pierwszej połowy Zarzyka został sfaulowany w polu karnym przeciwnika, za co sędzia wskazał na 11. metr. Do piłki podszedł sam poszkodowany i zamienił karnego na bramkę. Hattricka skompletował w 82. minucie trafiając do siatki po dośrodkowaniu Krystiana Śliwiaka i tym samym ustalając wynik spotkania.