Tytuł obroniony! Puchar jest nasz!

Deszczowa aura. Stadion MOSIR Sanok. Godzina 17:00. Trybuny zapełnione prawie po brzegi.

W takich okolicznościach rozpoczynał się pojedynek o tytuł najlepszej pucharowej drużyny okręgu Krośnieńskiego pomiędzy LKS Pisarowce a Cosmosem Nowotaniec.

Obie drużyny podeszły do tego spotkania z pełną determinacją i wolą walki. Od samego początku do ataku ruszyła drużyna z Pisarowiec, która dominowała przez pierwsze kilkanaście minut.

Jednak ta początkowa dominacja nie zdała się im na nic, gdyż w 22 minucie bramkarz LKSu wybił piłkę wprost na głowę Ireneusza Zarzyki, a jak wiadomo, Irek nie marnuje takich sytuacji.
Nasi zawodnicy grali dużo skrzydłami gdzie niepodzielnie rządzili Piotr Laskowski i Szymon Pluskwik.
Bardzo dobra gra naszej drużyny na całym polu, a w szczególności w obronie sprawiła, że do przerwy utrzymał się wynik 0-1.

Widać było, że wszyscy zawodnicy wychodzą na drugą połowę jeszcze bardziej zmobilizowani... wszyscy... oprócz bramkarza z Pisarowiec, który w 52 minucie popełnia kolejny fatalny błąd wypuszczając piłkę z rąk, co bezlitośnie wykorzystuje Maciej Kuzicki. W 54 minucie, zanim opadła radość z drugiej bramki znów uszczęśliwił na Ireneusz Zarzyka, który po dośrodkowaniu Piotra Laskowskiego, umieścił głową piłkę w siatce drużyny Pisarowiec.

W 59 minucie  mogło być 0:4, lecz piłka po dośrodkowaniu Szymona Pluskwika i strzale Ireneusza Zarzyki zatrzymała się na linii bramkowej.

W kolejnych minutach obie drużyny stwarzały sobie bardzo dobre sytuacje, lecz żadna z nich nie przyniosła bramek. Aż do 65 mnuty, kiedy to gola kontaktowego dla Pisarowiec strzelił Rafał Nikody. Po tym golu Pisarowce ostro wzięły się do roboty, lecz do końca meczu wynik nie uległ zmianie. I tak o to PUCHAR JEST NASZ!

LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 1-3